Pozvánka na 6. turnaj Motorsport Golf Tour 2017

Pozvánka na 6. turnaj Motorsport Golf Tour 2017

Vážení přátelé golfu a motorsportu, pomalu se blíží podzim a nás čeká poslední turnaj 8. ročníku naší Vaší Motorsport golf tour 2017 na českém území. Rádi bychom Vás tímto pozvali na 6. turnaj, který se koná v úterý 19. září na hřišti Black-Bridge – Černý Most.

Naše milé partnery a sponzory prosíme o potvrzení flightu v letošním šestém turnaji do pátku 15.9., jeho složení pak stačí poslat do neděle 17.9. večer. Ostatní pozvané hráče prosíme o potvrzení účasti do pátku 15.9.

Také tentokrát zařazujeme do programu turnaje vloženou soutěž pro ,,dobrou věc,,. Při registraci před turnajem budou u hostesky připraveny k prodeji golfové míčky s logem nadace Archa Chantal. Cena míčku je 200,-Kč, proto si nezapomeňte tuto drobnou sumu vzít do kapsy cestou z parkoviště. Míček si každý schová do bagu a po skončení turnaje bude pro všechny kdo zakoupili míček připravena soutěž (chip). Získaná částka za prodej míčků bude následně předána při vyhlášení výsledků zástupci nadace Archa Chantal. Věříme, že se této dobročinné akce zúčastní všichni pozvaní hráči a společně tak přispějeme na dobrou věc.

Stejně jako na předešlých turnajích na Vás čeká mnoho zajímavých cen a prezentací od našich partnerů včetně ochutnávek, zapůjčení auta na víkend apod. Všechny naše partnery můžete vidět na přiložené pozvánce.

S přáním úspěšného pokračování letošní golfové sezóny Vás tedy čekáme za pár dní na Černém Mostě, zajímavém a upraveném hřišti, při jistě skvělém cateringu, to vše za pěkného počasí.

Za pořadatele se na Vás těší

Petr Kačírek
Sport M3 s.r.o.