Výsledky

Výsledek je konečný stav jako následek něčeho. Tolik encyklopedie. V našem případě se jedná o výsledky (zatím průběžné) jako konečný stav jednotlivých turnajů naší společné Pirelli Motorsport Golf Tour 2020.

 

Výsledky aktuálního ročníku Pirelli Motorsport Golf Tour 2020 jsou průběžně doplňovány po odehrání jednotlivých turnajů. 


Kategorie společná 0 - 18,0


        KONEČNÉ VÝSLEDKY      
Pořadí Jméno Mstětice (24.06.) Dýšina (21.07.) Pyšely (05.08.) Čeladná (01.09.) Černý Most (29.09.) Celkové skóre
1HANÁK ML. Radomír363136027130
2WILDT Michal303534029128
3KRÁSA Jiří322735034128
4ŠTAJF Vojtěch 332540030128
5DVOŘÁK František363534021126
6BAUER Jaromír 352531029120
7BUREŠ Lubomír233239024118
8KERN Jan282932029118
9ŘEŘUCHA Lubomír37364100114
10SÝKORA Petr293427023113
11BOSÁK Jaromír38340033105
12BEDNÁŘ Vladimír36274100104
13JIRŮTKA Petr38035028101
14VYŠTEJN Josef36273800101
15FUKES Miroslav0263803599
16JEŽEK Radek3830290097
17KNÝBEL Jaromír2933003597
18BRYČKA Tomáš0333602796
19VÍTOVEC Michal2533310089
20KAČÍREK Petr2804102089
21CHÁRA Josef2128350084
22POSLUŽNÝ Michal0243302683
23KOJZAR ML. Jiří037390076
24MAREŠ Pavel380370075
25MOŽÍŠ Daniel031410072
26KARNAS Daniel032380070
27ŠAFRÁNEK Martin033360069
28MULAČ Jakub040002868
29HLADÍK Pavel030003868
30HUSÁK Vladislav370003067
31CHALIVOPULIS Paris390270066
32POČ Marek360003066
33KHOL Stanislav333100064
34KROPÁČEK Martin 323200064
35REKTOR Jaroslav028360064
36CEE ML. Jiří003502762
37KROMUS David332800061
38KUPČÍK Kryštov025340059
39PÁSEK Luboš290003059
40PODKONICKÝ Adam025310056
41KERN ML. Jan022320054
42STRAKA Tomáš282500053
43HLÁVKOVÁ Veronika282500053
44CEE sen. Jiří032002153
45ŠVEHLA Karel031001849
46MAI VAN Thieu04400044
47KAFKA Martin00004141
48VALTA Roman00004141
49BLAŽEK Jiří03900039
50EDER Karel200190039
51CHALOUPEK Zdeněk03600036
52SOBOTKA Petr00360036
53VANĚK Arnošt 33000033
54VIAČEK Václav00330033
55KLANICA Jaromír00320032
56BENČ František31000031
57VONDRA Marek03100031
58VODIČKA Michal00003131
59TAUCHMAN Jan00300030
60ŠARAVEC Jan00003030
61GAIDOŠ Jiří29000029
62HAD Jaroslav29000029
63HLÁVKA Jan02800028
64MAREK Pavel02800028
65KUBÍK Luboš00002828
66MATOCHA Lukáš00002727
67JIRŮTKOVÁ Alena00002626
68VINDURA Pavel02200022
69SVOBODA Milan00002020
70NGUYEN Sy Diep01700017
71SÝKORA Petr00001010
72VAŇEK Arnošt0000WD0

Kategorie společná 18,1 - 30


        KONEČNÉ VÝSLEDKY      
Pořadí Jméno Mstětice (24.06.) Dýšina (21.07.) Pyšely (05.08.) Čeladná (01.09.) Černý Most (29.09.) Celkové skóre
1SATRAPA Ondřej363540034145
2ŽABA Filip403434037145
3BROŽ Dominik403134031136
4JURÁŠKOVÁ Kamila363224042134
5JELÍNEK Milan282543031127
6JELÍNEK Jan442136026127
7HANÁKOVÁ Hana312442027124
8SUCHÝ Petr323231028123
9JELÍNEK Tomáš322534030121
10MENŠÍK Karel302430037121
11KOTÍK Petr232437034118
12SVOBODA Milan282841020117
13VACEK Jiří42343800114
14DVOŘÁKOVÁ Šárka302140023114
15JORDÁN Vlastimil293131021112
16MOCOVÁ Michaela41313800110
17OPP Jaroslav40333600109
18SÝKORA Petr30374200109
19ŘEZNÍK Jan332826020107
20KREJSA Jan0263703497
21BOSÁKOVÁ Alena3303402592
22MONÍK Jindřich3328002788
23BERÁNEK Jan2827320087
24RENKO Rastislav2826330087
25DVORSKÝ Vítěslav2728003287
26VACL Zdeněk2737002286
27SATRAPOVÁ Jana 2028370085
28TLUSTÝ Ondřej037410078
29MOC Břetislav037380075
30KOTÍKOVÁ Kamila035350WD70
31KHOLOVÁ Erika293800067
32DRASLAR Jan390002766
33BROUKAL Zdeňek290350064
34MATI Josef 322900061
35VALTA Roman293200061
36KOPP David027340061
37ČERMÁK Martin370002461
38PODKONICKÝ Juraj023300053
39MULAČ Jan 232200853
40KOJZAR Jiří260002551
41ODEHNAL Pavel00420042
42WITTEK Marcel34000034
43VAVROUŠEK Jan03400034
44NEJMAN Pavel00340034
45HOŘEJŠÍ David00340034
46JINDRÁK Karel33000033
47KAŠICKÝ Jaroslav03200032
48CHUDÍK Lukáš00320032
49PANCHÁRTEK Tomáš03000030
50COUFAL Karel00003030
51CEMBIS Petr02300629
52SAMEŠ Milan00002828
53VELIKOVSKÝ Roman27000027
54KOŽOUŠEK Petr00002727
55NAGY Libor00002727
56MALÍK Hynek00002525
57MRÁZEK Stanislav02200022
58ŽEREBJATJEV Andrej21000021
59MARKOVÁ Martina02100021
60TAJBL Rudolf00002121
61ŠTAJFOVÁ Milana 000000

Kategorie společná 30,1 - 54


        KONEČNÉ VÝSLEDKY      
Pořadí Jméno Mstětice (24.06.) Dýšina (21.07.) Pyšely (05.08.) Čeladná (01.09.) Černý Most (29.09.) Celkové skóre
1KERNOVÁ Martina414725030143
2SUCHÁ Irena04153023117
3KAČÍREK ML. Petr47035022104
4MRŇOVÁ Aneta040500090
5HANÁK Matyáš041410082
6STOKLASOVÁ Marie3002102778
7KOHOUT Miroslav 243200056
8MASAŘÍK František210260047
9HROMÁDKA David00004545
10NĚMEC Pavel42000042
11KOTÍK Adam38000WD38
12ŽÁK Jiří00380038
13LYEROVÁ Bohumila00360036
14KUKLA David33000033
15KAVČIAK Lukáš00003333
16CHALIVOPULOSOVÁ Alžběta00290029
17KOTÍKOVÁ Kateřina28000028
18FORNŮSEK Dušan02500025
19FRANC Zdeněk23000023
20CEEOVÁ Květoslava02200022
21CHALIVOPULOS ML. Paris17000017