Výsledky

Výsledek je konečný stav jako následek něčeho. Tolik encyklopedie. V našem případě se jedná o výsledky (zatím průběžné) jako konečný stav jednotlivých turnajů naší společné Pirelli Motorsport Golf Tour 2019.

 

Výsledky aktuálního ročníku Pirelli Motorsport Golf Tour 2019 jsou průběžně doplňovány po odehrání jednotlivých turnajů. 


Kategorie společná 0 - 18,0


          KONEČNÉ VÝSLEDKY          
Pořadí Jméno Mstětice (30.04.2019) Mladá Boleslav (22.05.2019) Čeladná (25.06.2019) Dýšina (23.07.2019) Kunětická Hora (13.08.2019) Černý Most (25.09.2019) Al Hamra (Ras Al Khaimah, UAE, 12.11.2019) Tower Links (Ras Al Khaimah, UAE, 13.11.2019) Al Zorah (Ajman, UAE, 14.11.2019)
1Wildt Michal333034
2Bednář Vladimír000
3Rakušan Michal0270
4Straka Tomáš0230
5Jelínek Tomáš333530
6Fukes Mirek0030
7Koutník Zdeněk000
8Mulač Jakub25350
9Hladík Pavel0210
10Poslužný Michal0031
11Malák Michal36240
12Bureš Lubomír382230
13Topol Martin0230
14Satrapa Ondřej000
15Kern Jan21290
16Dvořák František322423
17Kačírek Petr282829
18Had Jaroslav37300
19Svoboda Milan000
20Chalivopulos Paris26029
21Vondra Marek0270
22Baumgartl Jaroslav000
23Kozák Martin000
24Štajf Vojtěch02921
25Pásek Luboš0030
26Valta Roman000
27Král Jiří3500
28Novák Milan000
29Trochta Vojtěch000
30Mařík Klaus000
31Knýbel Jaromír03030
32Dvořák Vít0020
33Hlávka Jan000
34Bosák Jaromír30280
35Holeček Pavel000
36Hlávková Veronika000
37Kešner Josef000
38Bauer Jaromír3100
39Sláma Tomáš000
40Vaněk Arnošt0034
41Vyštejn Josef0027
42Gaidoš Jiří000
43Khol Stanislav0029
44Jirůtka Petr000
45Melíšek Dušan322840
46Starý Václav000
47Švehla Karel02431
48Sobotka Petr000
49Ackerlauer Arnold0300
50Salač Martin000
51Peleška Karel000
52Poslužná Andrea000
53Žalud Jan000
54Marek Pavel ml.0260
55Podkonický Adam0032
56Motlík Jan000
57Oprchal Vladimír000
58Papík Roman35240
59Martinča Ivan000
60Kurz Martin000
61Blažek Jiří000
62Poslužná Kristýna000
63Vítek Martin000
64Krmenčík Roman000
65Karpíšek Oldřich000
67Hromada Michal000
68Fanfulík Josef000
69Korbut David000
70Hoffmanová Tereza000
71Elznic Dušan000
71Hanák Radomír ml.292527
73Jelínek Radek3300
74Havlíček Vít000
75Cee Jiří jun.0280
76Vančurová Lucie000
77Vodička Michal0031
78Baluška Arnošt000
79Loukotová Pavla000
80Vítek Karel000
81Kimmer Daniel0220
82Šonka František000
83Pospíšil David3300
84Mašita Jiří33027
85Váňa Martin3300
86Zelenka Libor32038
87Hucl Robert3200
88Jirůtková3100
89Vacek Aleš3100
90Mifka Ivan3000
91Přibyl Jan30240
92Kárník Lukáš3000
93Javůrek Milan3000
94Kojzar Jiří jun.293230
95Dvorský Vítězslav272726
96Hajíček Martin2700
97Jirůtka Petr2700
98Klanica Jaromír2600
99Renner Jiří2300
100Kaše Robert18250
101Kandilarov Lubomír13270
102Kafka Jiří0340
103Kromus David03135
104Karnas Daniel02728
105Chovánek Libor0240
106Kvasnička Tomáš0220
107Žerebjatjev Andrej0220
108Marek Pavel st.0220
109Petrák Jan 0220
110Rabiňák Rudolf0200
111Slezák Otto0014
112Hanák Radomír0016
113Hájíček Martin0024
114Podkonický Juraj42025
115Toman Petr0026
116 BYSTRIANSKÝ Michal 0027
117ČERNÝ Martin0029
118 SAENGER Václav 0034
119 HOŽ Michal 0038

Kategorie společná 18,1 - 30


          KONEČNÉ VÝSLEDKY          
Pořadí Jméno Mstětice (30.04.2019) Mladá Boleslav (22.05.2019) Čeladná (25.06.2019) Dýšina (23.07.2019) Kunětická Hora (13.08.2019) Černý Most (25.09.2019) Al Hamra (Ras Al Khaimah, UAE, 12.11.2019) Tower Links (Ras Al Khaimah, UAE, 13.11.2019) Al Zorah (Ajman, UAE, 14.11.2019)
1Opp Jaroslav0210
2Špirková Stanislava36320
3Řehoř Václav37310
4Dvorský Vítězslav000
5Strnad Robin3300
6Kandilarov Lubomír000
7Dvořáková Šárka222219
8Renko Rastislav35270
9Jelínek Milan302636
10Jelínek Jan25250
11Ondráček Jaroslav000
12Kojzar Jiří st.2400
13Hořejší David2400
14Beránek Jan000
15Menšík Karel272326
16Vacl Zdeněk0310
17Kotík Petr242429
18Čížek Michal000
19Žerebjatev Andrej000
20Moník Jindřich3100
21Mulač Jan0260
22Nejman Pavel000
23Mocová Michaela32300
24Moravec Petr000
25Čermák Martin2700
26Wittek Ondřej000
27Nasli Radwan000
28Mouček Ivan0280
29Broukal Zdeněk3600
30Moc Břetislav000
31Ivanov Venko000
32Tlustý Ondřej000
33Kuchyňka Roman000
34Kholová Erika0024
35Fábera Martin 000
36Lachman Miroslav000
37Řezník Jan2600
38Coufal Karel000
39Vacek Jiří01828
40Fencl Michal000
41Řeřucha Lubomír000
42Hoffmannová Tereza000
43Suchý Petr3400
44Truxa Michal000
45Špryňar Martin000
46Satrapová Jana0280
47Vítovec Michal000
48Satke David000
49Váňa Martin000
50Neuvirth Petr0031
51Svoboda Miroslav000
52Letko Karol000
53Ackerlauer Irene000
54Štajfová Milana02128
55Pizinger Karel000
56Matějek Jiří000
57Marek Pavel000
58Man Karel000
59Klenár Peter000
60Jelínek Jiří000
61Otavová Veronika000
62Mati Josef25037
63Andrejsek Tomáš000
64Tajbl Rudolf0200
65Havlíček Václav000
66Kopp David000
67Hanáková Hana372333
68Votava Jan000
69Draslar Jan0270
70Steiner Jan000
71Wittek Marcel000
72Čechal Pavel000
73Růžek Petr000
74Kromus David000
75Bryčka Tomáš0330
76Bárta Dalibor000
77Kolář Josef000
78Bureš Pavel000
79Čech Oldřich000
80Jůna Josef000
81Kuchyňka Antonín000
82Bufka Milan000
83Otava Jaroslav000
84Sameš Milan000
85Havelka Petr000
86Havel Jan000
87Malík Hynek0280
88Fiala Oldřich000
89Barchánek Josef000
90Seifert Michal000
91Svoboda Milan3500
92Gurecký Jiří3400
93Martinák Stanislav3200
94Jordán Vlastimil31300
95Jurášková Kamila263032
96Potůček Martin2500
97Kohout Miroslav1600
98Mandys Pavel0290
99Panchártek Tomáš0280
100Kalontchev Dimitre0280
101Jirásek Jaroslav0260
102Brož Dominik402423
103Satrapa Ondřej0220
104Lyerová Bohumila0210
105Kotíková Kamila0210
106Stará Renata0150
107Majerhoferová Kristína0018
108Starý Petr0025
109Vícha Václav0027
110Tešnar Pavel0029
111Folwarczný Roman0029
112Němec Vlastimil0030
113Toman Lubomír0030
114Zmatlík Pavel0032
115Pávek Petr0035

Kategorie společná 30,1 - 54


          KONEČNÉ VÝSLEDKY          
Pořadí Jméno Mstětice (30.04.2019) Mladá Boleslav (22.05.2019) Čeladná (25.06.2019) Dýšina (23.07.2019) Kunětická Hora (13.08.2019) Černý Most (25.09.2019) Al Hamra (Ras Al Khaimah, UAE, 12.11.2019) Tower Links (Ras Al Khaimah, UAE, 13.11.2019) Al Zorah (Ajman, UAE, 14.11.2019)
1Stoklasová Marie302231
2Kostelec Ivo000
3Franc Zdeněk0340
4Černý Lukáš000
5Princová Renata000
6Kachlík Antonín000
7Rychtar Luděk000
8Buchal Jan000
9Kramářová Marcela000
10Kotaška Jiří000
11Frolíková Šárka000
12Ivanov Dan000
13Renková Renáta000
14Myšák Martin000
15Kramářov Vladimír000
16Hlinica Karel000
17Berger Zbyněk000
18Juračka Bohuslav0032
19Menšíková Ivona000
20Chalivopulosová Alžběta34017
21Láznička Michal000
22Kuchyňková Ellen000
23Cembis Petr40042
24Pelech Josef3700
25Janků Aleš3400
26Masařík František2300
27Pánková Amélie0230
28Lysíková Michaela0160
29Hanák Matyáš0022
30Kavčiak Lukáš0022
31Žák Jiří0025
32Kačírek Petr Jun.0030
33Kotíková Kateřina0034
34Kuklová Alena0042
35Kukla David0051