Pozvánka na turnaj v Olomouci

Pozvánka na turnaj v Olomouci

Vážení přátelé golfu a motorsportu,

příští středu 21. května pokračuje druhým turnajem letošní, již 5. ročník naší Vaší Motorsport golf tour 2014 a my bychom Vás tímto rádi pozvali do Olomouce.

Naše milé partnery a sponzory prosíme o potvrzení flightu do pátku 16.5., jeho složení pak stačí poslat v pondělí 19.5. Ostatní pozvané hráče prosíme o potvrzení účasti do pátku.

Program turnaje najdete v přiložené pozvánce včetně emailu pro potvrzení účasti.

Stejně jako při prvním turnaji ve Mstěticích hrajeme vloženou soutěž pro ,,dobrou věc,,. Při registraci před turnajem budou u hostesky připraveny k prodeji golfové míčky s logem nadace Archa Chantal. Cena míčku je 200,-Kč, proto si nezapomeňte tuto drobnou sumu vzít do kapsy cestou z parkovištěJ. Míček si každý schová do bagu a po skončení 18-ti jamek bude s tímto míčkem připravena soutěž (chip). Míček zůstává majetkem hráče a vítěz soutěže získá zajímavou cenu. Získaná částka za prodej míčků bude následně předána při vyhlášení výsledků zástupci nadace Archa Chantal, která se stará o zvelebování dětských oddělení v nemocnicích. Věříme, že se této dobročinné akce zúčastní všichni pozvaní hráči a společně tak přispějeme na dobrou věc.

Pro vítěze letošních turnajů je opět připraveno mnoho pěkných cen od firem Sonax, Tonak, DAF, Vamberecké krajky, AMJ, Subaru a dalších.

Novinkou letošní tour je zapůjčení osobního vozu Volvo na víkend pro vítěze každého turnaje, prezentace golfových holí Honma s voucherem na nákup zboží pro celkového vítěze tour, prezentace výborných vín od firmy K2t s dárkem pro vítěze a další zajímavosti a překvapení.

S přáním úspěšného pokračování letošní golfové sezóny Vás tedy čekáme příští týden na Moravě, na kvalitně připraveném hřišti, při skvělém cateringu, to vše jistě za pěkného počasí.

Za pořadatele se na Vás těší

Petr Kačírek
Sport M3 s.r.o.
Zlatnická 158
252 41 Zlatníky
+420602216216
petrkacirek@volny.cz
www.sportm3.cz
www.duckracing.cz
www.caseliner.eu