Pozvánka na čtvrtý turnaj Pirelli Motorsport Golf Tour

Pozvánka na čtvrtý turnaj Pirelli Motorsport Golf Tour

Vážení přátelé, partneři, kamarádi,

v úterý 12.července pokračuje na Kunětické Hoře čtvrtým turnajem XIII. ročník Pirelli Motorsport Golf Tour 2022. Dovolujeme si Vás tímto pozvat a těšíme se na setkání s vámi.

Formát turnaje zůstává stejný jako v minulých letech, hrajeme od 10,00 hodin canon na STB body ve třech hcp kategoriích: 0-18, 18,1-30, 30,1-54. Na hřišti na vás čeká skvělé občerstvení a po hře raut během vyhlášení výsledků.

Také při tomto turnaji bude v programu vložená soutěž pro ,,dobrou věc,,. Při registraci před turnajem budou u hostesky připraveny k prodeji golfové míčky s logem nadace Archa Chantal. Cena míčku je 200,-Kč, proto si nezapomeňte tuto drobnou sumu vzít do kapsy cestou z parkoviště :-). Míček si každý schová do bagu a po skončení turnaje bude pro všechny kdo zakoupili míček připravena soutěž (chip). Získaná částka za prodej míčků bude následně předána při vyhlášení výsledků zástupci nadace Archa Chantal. Věříme, že se této dobročinné akce zúčastní všichni pozvaní hráči a společně tak přispějeme na dobrou věc.

Všechny naše partnery a další pozvané hráče prosíme o potvrzení flightu resp. účasti v letošním čtvrtém turnaji do neděle 10.července 2022 spolu ze zasláním registračního čísla hráčů.

Děkuji Vám a těším se na společný golf.

Petr Kačírek

Duck Racing Autoklub v AČR