Turnaje

Golf je venkovní sport, ve kterém samotný hráč nebo malá skupinka hraje malým golfovým míčkem do jamky a používá přitom různé hole. Pravidla golfu definují, že golfová „hra spočívá v hraní míčkem z odpaliště do jamky ranou nebo postupnými ranami v souladu s pravidly“. Turnaj je soutěž většího počtu účastníků, kteří v nějakém sportu, hře či jiné disciplíně zápolí o celkové vítězství. Sestává z řady jednotlivých utkání, na jejichž základě se pak vybere vítěz turnaje. Powertica Golf Tour 2024 zahrnuje pro rok 2024 devět golfových turnajů určených pro reklamní prezentaci i marketingové akce partnerů, ale i aktivní zapojení do hry.

 

Cílem Powertica Golf Tour 2024 je významné rozšíření vzájemných vztahů obchodních partnerů a jejich aktivní zapojení do organizovaných sportovních a marketingových aktivit.

Pozvaní hosté hlavních partnerů se rekrutují z řad ředitelů či majitelů společností, jenž jsou jejich obchodními partnery.

 

Kalendář turnajů Powertica Golf Tour 2024

Presné termíny a místa turnajů pro Powertica Golf Tour 2024 jsou jak pro Českou republiku, tak i UAE v přípravě a jednaní a budou upřesněny v průběhu prvního čtvrtletí zde i v mailové komunikaci.