Turnaje

Golf je venkovní sport, ve kterém samotný hráč nebo malá skupinka hraje malým golfovým míčkem do jamky a používá přitom různé hole. Pravidla golfu definují, že golfová „hra spočívá v hraní míčkem z odpaliště do jamky ranou nebo postupnými ranami v souladu s pravidly“. 
Turnaj je soutěž většího počtu účastníků, kteří v nějakém sportu, hře či jiné disciplíně zápolí o celkové vítězství. Sestává z řady jednotlivých utkání, na jejichž základě se pak vybere vítěz turnaje. 
Pirelli Motorsport golf tour zahrnuje pro rok 2022 šest golfových turnajů určených pro reklamní prezentaci i marketingové akce partnerů, ale i aktivní zapojení do hry.

 

Cílem Pirelli Motorsport Golf Tour 2022 je významné rozšíření vzájemných vztahů obchodních partnerů a jejich aktivní zapojení do organizovaných sportovních a marketingových aktivit.

Partneři tour jsou společnosti působící v automobilovém průmyslu nebo společnosti navazující svoji činností na automobilový průmysl. Dále společnosti marketingové, jejichž činnost je zaměřena kromě jiného na reklamu a propagaci v oblasti automobilů, motoristického sportu a dalších sportovních odvětví.

Mediálními partnery jsou periodika zaměřená na automobilový průmysl a automobilový sport.

Pozvaní hosté hlavních partnerů se rekrutují z řad ředitelů či majitelů společností, jenž jsou jejich obchodními partnery.

 

Kalendář turnajů Pirelli Motorsport golf tour 2022

26.04. úterý Mstětice
25.05. středa Dýšina
15.06. středa Čeladná
12.07. úterý Kunětická Hora
09.08. úterý Pyšely
20.09. úterý Černý Most

09.11. středa Al Hamra UAE
10.11. čtvrtek Tower Links UAE

Propozice golfové tour

 • Cílem organizátora je organizovat golfové turnaje zaměřené na sportovní golf s dodržováním všech pravidel a standardů.
 • Turnaje jsou organizovány podle pravidel ČGF s postupným startem, na úpravu HCP
 • Výsledky jednotlivých turnajů jsou vyhlašovány samostatně a současně jsou tři HCP výsledky hráčů z jednotlivých turnajů započítávány do boje o celkové vítězství a hodnotné ceny

Propozice Pirelli Motorsport golf tour 2022

 • Součástí Pirelli Motorsport Golf Tour 2022 je 6 jednodenních turnajů pořádaných na 18-ti jamkových hřištích v ČR i v zahraničí.
 • Propozice jednotlivých turnajů a následné výsledky budou zveřejněny na serveru České golfové federace.
 • Podrobné informace o jednotlivých turnajích, které jsou součástí Motorsport Golf tour budou hráčům a partnerům rozeslány spolu s přihláškou na jednotlivé turnaje mailem
 • Celkové pořadí Pirelli Motorsport Golf Tour 2022 je určeno součtem stablefordových bodů ze tří nejlepších turnajových výsledků.
 • Při každém turnaji je pro nehrající doprovod zajištěn celodenní program.
 • Pro hráče je zajištěna golfová klinika pod vedením profesionálních trenérů vč. video-analýzy.
 • Každý turnaj je zakončen závěrečným slavnostním vyhlášením výsledků se společenským večerem pro všechny účastníky.
 • Informace o programu pro nehrající doprovod a partnery golfové tour bude uveden na osobní pozvánce.
 • Pořadatel zajišťuje podle požadavku partnerů a jednotlivých hráčů ostatní služby (ubytování, dopravu, služby caddyho, hlídání dětí, apod.).