Pozvánka na druhý turnaj Pirelli Motorsport Golf Tour

Pozvánka na druhý turnaj Pirelli Motorsport Golf Tour

Vážení přátelé, partneři, kamarádi,

příští středu 23.června pokračuje na Čeladné druhým turnajem XII. ročník Pirelli Motorsport Golf Tour 2021. Dovolujeme si Vás pozvat a těšíme se na setkání s vámi po propršené Dýšině. Věříme, že tentokrát nám počasí bude přát a vše proběhne bez komplikací. Podle posledních informacích se turnaj odehraje bez jakýchkoliv omezení a vše bude probíhat naprosto standartně. Tedy zahájení, canon hra, vyhlášení i catering budou organizovány tak jak jsme zvyklý z minulých let.

Vracíme také zpět do programu turnaje vloženou soutěž pro ,,dobrou věc,,. Při registraci před turnajem budou u hostesky připraveny k prodeji golfové míčky s logem nadace Archa Chantal. Cena míčku je 200,-Kč, proto si nezapomeňte tuto drobnou sumu vzít do kapsy cestou z parkoviště :-). Míček si každý schová do bagu a po skončení turnaje bude pro všechny kdo zakoupili míček připravena soutěž (chip). Získaná částka za prodej míčků bude následně předána při vyhlášení výsledků zástupci nadace Archa Chantal. Věříme, že se této dobročinné akce zúčastní všichni pozvaní hráči a společně tak přispějeme na dobrou věc.

Všechny naše partnery a další pozvané hráče prosíme o potvrzení flightu resp. účasti v letošním druhém turnaji do neděle 20.června.

Děkuji Vám a těším se na společný golf na Čeladné.

Petr Kačírek