Pozvánka na pátý turnaj Sev.en Commodities Golf

Pozvánka na pátý turnaj Sev.en Commodities Golf

Vážení přátelé, partneři, kamarádi,

příští středu 23. srpna pokračuje na hřišti Čeladná – Old course pátým turnajem XIV. ročník Sev.en Commodities Golf Tour 2023. Dovolujeme si Vás tímto pozvat a těšíme se na setkání s vámi.

Formát turnaje zůstává stejný jako v minulých letech, hrajeme od 10,00 hodin canon na STB body ve dvou hcp kategoriích: 0-18, 18,1-36. Na hřišti na vás čeká bohaté občerstvení a po hře raut během vyhlášení výsledků. Také letos bude při turnajích v programu vložená soutěž pro „dobrou věc“. Při registraci před turnajem budou u hostesky připraveny k prodeji golfové míčky s logem nadace Archa Chantal. Cena míčku je 200,-Kč, proto si nezapomeňte tuto drobnou sumu vzít do kapsy cestou z parkoviště :-). Míček si každý schová do bagu a po skončení turnaje bude pro všechny kdo zakoupili míček připravena soutěž (chip). Získaná částka za prodej míčků bude následně předána při vyhlášení výsledků zástupci nadace Archa Chantal. Věříme, že se této dobročinné akce zúčastní všichni pozvaní hráči a společně tak přispějeme na dobrou věc.

Ve spolupráci s Nadací Archa Chantal jsme pro Vás připravili na poslední turnaj v září naprosto ojedinělou akci v podobě aukce několika velkoformátových originálních fotografií, které byly nebo jsou součástí každoročního charitativního kalendáře Proměny. Fotografie, které budou v aukci nabídnuty, bude dražit osobně Chantal Poullain a výtěžek z této aukce půjde tak jako vždy na projekty nadace v českých nemocnicích. Fotografie, které vybrala Chantal do aukce, si budete moci prohlédnout již na nadcházejícím turnaji v Čeladné a začít tak přemýšlet o Vaší účasti v dražbě.

Všechny naše partnery a další pozvané hráče prosíme o potvrzení flightu resp. účasti v letošním pátém turnaji do pondělí 21. srpna 2023 spolu ze zasláním jmen a registračního čísla hráčů.

Děkuji Vám a těším se na další letošní společný golf.

Petr Kačírek
Duck Racing Autoklub v AČR