Pozvánka na první turnaj Pirelli Motorsport Golf Tour

Pozvánka na první turnaj Pirelli Motorsport Golf Tour
Vážení přátelé, partneři, kamarádi,

příští úterý 26.dubna začíná ve Mstěticích prvním turnajem XIII. ročník Pirelli Motorsport Golf Tour 2022. Dovolujeme si Vás tímto pozvat a těšíme se na setkání s vámi po delší době.

Covidové restrikce skončily a válka nás zatím zásadně neomezuje, takže si můžeme užít turnaj bez jakýchkoliv omezení.

Formát turnaje zůstává stejný jako v minulých letech, hrajeme od 10,00 hodin canon na STB body ve třech hcp kategoriích: 0-18, 18,1-30, 30,1-54. Na hřišti na vás čeká bohaté občerstvení a po hře raut během vyhlášení výsledků.

Také letos bude při turnajích v programu vložená soutěž pro ,,dobrou věc,,. Při registraci před turnajem budou u hostesky připraveny k prodeji golfové míčky s logem nadace Archa Chantal. Cena míčku je 200,-Kč, proto si nezapomeňte tuto drobnou sumu vzít do kapsy cestou z parkoviště. Míček si každý schová do bagu a po skončení turnaje bude pro všechny kdo zakoupili míček připravena soutěž (chip). Získaná částka za prodej míčků bude následně předána při vyhlášení výsledků zástupci nadace Archa Chantal. Věříme, že se této dobročinné akce zúčastní všichni pozvaní hráči a společně tak přispějeme na dobrou věc.

Všechny naše partnery a další pozvané hráče prosíme o potvrzení flightu resp. účasti v letošním prvním turnaji do neděle 24.dubna 2022 spolu ze zasláním registračního čísla hráčů.

Děkuji Vám a těším se na první letošní společný golf.

Petr Kačírek