Pozvánka na první turnaj Powertica Golf Tour

Pozvánka na první turnaj Powertica Golf Tour

Vážení přátelé, partneři, kamarádi,

příští úterý 23.dubna začíná v Pyšelých u Prahy prvním turnajem XV. ročník Powertica Golf Tour 2024. Dovolujeme si Vás tímto pozvat a těšíme se na setkání s vámi po delší době.

Formát turnaje zůstává stejný jako v minulých letech, hrajeme od 10,00 hodin canon na STB body ve dvou hcp kategoriích: 0-18, 18,1-36. Na hřišti na vás čeká bohaté občerstvení a po hře raut během vyhlášení výsledků.

Také letos bude při turnajích v programu vložená soutěž pro ,,dobrou věc,,. Při registraci před turnajem budou u hostesky připraveny k prodeji golfové míčky s logem nadace Archa Chantal. Cena míčku je 200,-Kč, proto si nezapomeňte tuto drobnou sumu vzít do kapsy cestou z parkoviště :-). Míček si každý schová do bagu a po skončení turnaje bude pro všechny kdo zakoupili míček připravena soutěž (chip). Získaná částka za prodej míčků bude následně předána při vyhlášení výsledků zástupci nadace Archa Chantal. Věříme, že se této dobročinné akce zúčastní všichni pozvaní hráči a společně tak přispějeme na dobrou věc.

Všechny naše partnery a další pozvané hráče prosíme o potvrzení flightu resp. účasti v letošním prvním turnaji do pátku 19.dubna 2024 spolu ze zasláním jmen a registračního čísla hráčů.

Děkuji Vám a těším se na první letošní společný golf.

Petr Kačírek